Çok satan kurslar En yeniler
   Astroloji Okulu: Evler
Kapat

Astroloji Okulu: Evler

Örnek dersi izleyin

Evlerin astrolojideki önemi

Astroloji ile ilgilenen, bu işi profesyonel olarak yapmak isteyenler için astroloji eğitiminde çok önemli yer tutan "Astroloji Okulu: Evler" kursu UZMANTV Akademi'de!

Astrolojide evler, yaşanmış ve yaşanacak olayları görebilmek adına çok önemli bir konumda!

Evler kişilerin hayatına ne oranda etki ediyor; burçlar kuşağında hangi burç hangi evde hangi etkileri alıyor öğrenmek istiyorsanız ünlü Astrolog Öner Döşer'in hazırladığı bu kursu mutlaka izleyin!

Şimdi izleyin

Astroloji Okulu: Evler

Eğitmen
Öner Döşer

Süre
1 saat 7 dakika

Fiyatı
19.90 TL

Kursun içeriği
Astrolog adayları, astrolojiye yeni yeni merak salanlar, evler ve evlerin gezegenlere ve burçlara etkileri ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler, bu kurs tam size göre!

UZMANTV Akademi'den, tarihin en eski bilim dalı astronomiye dayanan astrolojinin temel taşlarından evler ile ilgili "Astroloji Okulu: Evler" kursu.

Astrolojide ev ne anlama gelir ve önemi nedir; evler neye göre dizilmiştir ve hangi ev neyi temsil eder, öğrenmek istiyor musunuz?

Öner Döşer'in (A.M.A) "Astroloji Okulu - Evler" kursunda, evler nerede konumlanmıştır ve hangi evlerin etkileri daha yüksektir; ev güçlülük sıralaması, gezegen toplaşması nedir, öğrenin!

Kişilerin hayatını büyük oranda biçimlendiren; kişiye maddi, fiziksel ve ruhsal anlamda görünür etkiler yaratan güçlü, ikincil, zayıf evler ile ilgili hazırlanan "Astroloji Okulu: Evler" kursunu Astrolog Öner Döşer'den alın.

Ortaçağ astrolojisi ile şekillenen ve modern astroloji ile hayat bulan "Astroloji Okulu: Evler" kursu sayesinde astrolojide 12 evin özelliğini, hangi evde hangi olayların yaşandığını öğrenecek; olaylar ve durumlar hakkında en doğru yorumları siz yapacaksınız.

Kursun eğitmeni
Öner Döşer
Astrolog Öner Döşer, Ortaçağ astrolojisinde dünyaca uzman kabul edilen Astrolog Robert Zoller'in diploma seviyesini tamamlayarak "ustalık belgesi" almaya ve isminin ardından A.M.A. (Adeptus Medievalis Astrologiae: Ortaçağ astrolojisinde uzman) unvanı kullanmaya hak kazanmış Türkiye'nin en ünlü astrologlarından.

Astroloji Gazetesi ve Astroloji Okulu'nun kurucusu Öner Döşer'in yetiştirdiği birçok öğrenci Astroloji Okulu'ndan mezun olduktan sonra profesyonel olarak astroloji ile ilgilendi. Bu öğrenciler arasında Merih Akalın ve Yurdahal Topdemir gibi ünlü astrologlar da var.

Öner Döşer UZMANTV Akademi kullanıcıları için kapsamlı bir "Astroloji Okulu" programı hazırladı. Bu kurslardan biri olan "Astroloji Okulu: Evler" ile evleri ve gezegenlerin hangi evde nasıl etkiler altında kaldığını öğreneceksiniz!

Özgeçmişini okuyun
Ders listesi
Başlarken
Eğitmeni tanıyın
Süresi
00:24
Neler öğreneceğiz
Süresi
00:29
Astrolojide Ev Kavramı
Gezegenlerin evlere etkisi
Süresi
03:36
Evler - 1. Bölüm
1. Ev
Süresi
04:06
2. Ev
Süresi
05:31
3. Ev
Süresi
05:26
4. Ev
Süresi
04:13
Evler - 2. Bölüm
5. Ev
Süresi
04:36
6. Ev
Süresi
05:12
7. Ev
Süresi
04:05
8. Ev
Süresi
04:41
Evler - 3. Bölüm
9. Ev
Süresi
04:33
10. Ev
Süresi
04:19
11. Ev
Süresi
05:10
12. Ev
Süresi
05:58
Bitirirken
Neler öğrendik
Süresi
01:49