Çok satan kurslar En yeniler
   Astroloji Okulu: Açılar
Kapat

Astroloji Okulu: Açılar

Örnek dersi izleyin

Neler öğreneceğiz

Astrolojiye meraklıysanız ve astroloji ile profesyonel olarak ilgilenmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bu kurs sizin için!

Astroloji hakkında herkes bir miktar fikir sahibidir. Ancak en doğru yorumu yapabilmek için çok daha fazla veriye ihtiyacınız var.

Astrolojide açılar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak; Zodyak haritasında gezegen açılarının ne anlama geldiğini, açıların etkilerini öğrenmek istiyorsanız Türkiye'nin en iyi astrologlarından Öner Döşer'in hazırladığı "Astroloji Okulu"nda "Açılar" eğitimi alın; açı haritalarını okumayı öğrenin.

Şimdi izleyin

Astroloji Okulu: Açılar

Eğitmen
Öner Döşer

Süre
42 dakika

Fiyatı
19.90 TL

Kursun içeriği
Astrolog adayları, astrolojiye yeni yeni merak salanlar, gezegenlerin konumları ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen ve onların birbirlerine etkilerini merak edenler, bu kurs sizler için!

UZMANTV Akademi'den, bilinen tüm bilimlerden önce var olan; gök cisimlerinin dünyada yaşayan canlı ve cansız varlıklar üzerindeki etkilerini araştıran astrolojinin en önemli bölümü "Astroloji Okulu: Açılar" kursu.

Öner Döşer'in (A.M.A) "Astroloji Okulu - Açılar" kursunda, astroloji haritası Zodyak'ta astronomik ve astrolojik olarak açılar hakkında bilmedikleriniz videolarla anlatılıyor.

Sekstil, alçalan, karşıt, kare, üçgen; yani temel ve tali açıların özelliklerini; Zodyak'ta açı toleranslarını, gezegen açılarını ve burçlara nasıl etki ettiğini Astroloji Eğitmeni ve Astrolog Öner Döşer'den öğrenin.

Klasik astroloji ve modern astrolojinin harmanlandığı "Astroloji Okulu: Açılar" kursu sayesinde kişisel yorumlara ve kehanetlere değil, bilimsel verilere dayanarak yorum yapın!

Kursun eğitmeni
Öner Döşer
Astrolog Öner Döşer, Ortaçağ astrolojisinde dünyaca uzman kabul edilen Astrolog Robert Zoller'in diploma seviyesini tamamlayarak "ustalık belgesi" almaya ve isminin ardından A.M.A. (Adeptus Medievalis Astrologiae: Ortaçağ astrolojisinde uzman) unvanı kullanmaya hak kazanmış Türkiye'nin en ünlü astrologlarından.

Astroloji Gazetesi ve Astroloji Okulu'nun kurucusu Öner Döşer'in yetiştirdiği birçok öğrenci Astroloji Okulu'ndan mezun olduktan sonra profesyonel olarak astroloji ile ilgilendi. Bu öğrenciler arasında Merih Akalın ve Yurdahal Topdemir gibi ünlü astrologlar da var.

Öner Döşer, UZMANTV Akademi üyeleri için kapsamlı bir "Astroloji Okulu" programı hazırladı. Bu kurslardan biri olan "Astroloji Okulu: Açılar" ile gezegen açılarının burçları nasıl etkilediğini öğreneceksiniz!

Özgeçmişini okuyun
Ders listesi
Başlarken
Eğitmeni tanıyın
Süresi
00:24
Süresi
00:30
Açı Nedir
Astronomik olarak açılar
Süresi
03:59
Astrolojik olarak açılar
Süresi
02:19
Açı toleransları
Süresi
03:40
Temel Açılar
Kavuşum
Süresi
07:01
Sekstil
Süresi
04:31
Kare
Süresi
06:05
Üçgen
Süresi
04:18
Karşıt
Süresi
05:07
Tali Açılar
Tali açılar nelerdir
Süresi
03:47
Bitirirken
Neler öğrendik
Süresi
01:06