Çok satan kurslar En yeniler
Ana sayfa > Eğitmenler
Satış Eğitmeni Taner Özdeş
Taner Özdeş; "Satışın 10 Altın Kuralı" Kitabının Yazarı, Satış ve Pazarlama Eğitmeni, InfoNet Genel Müdürü.

"Satışın 10 Altın Kuralı" kitabının yazarı Taner Özdeş 1963 yılında doğdu. 1983'te Avusturya Lisesi'nden, 1986'da University of Miami Pazarlama Bölümü'nden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu tarafından düzenlenen siyaset okulu sertifika programını başarılı ile tamamladı.

İlk görevine 1986 yılında İktisat Bankası'nda yatırım ve pazarlama analisti olarak başladı. Özdeş, 1989 - 1990 yılları arasında Lever'de marka müdürlüğü, 1990 - 1991 yılları arasında Pars/Mc Cann Erickson'da senior müşteri temsilciliği görevlerinde bulundu.

Özdeş, 1991 Mayıs'ından 1997 Ocak ayına kadar Dow Jones Telerate'te satış müdürü olarak çalıştı. Şubat 1997 - Ağustos 2000 arasındaysa Fornet'te satış ve pazarlama müdürlüğü yaptı. 1 Eylül 2000'den beri ağ ve bilgi güvenliği alanında çözümler üreten InfoNet'in genel müdürlüğünü yürütüyor.

Kariyeri boyunca birçok satış temsilcisi yetiştirmiş olan Özdeş Genç Müteşebbisler Jaycees Derneği (JCI), Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED) ve Rotary Kulübü vasıtasıyla 3000'e yakın kişiye "yeni yüzyılda satış psikolojisi ve teknikleri" konusunda eğitim verdi.

2004 yılında JCI Certified Local Trainer ve 2005 yılında JCI Cerrtified National Sertifikası'na hak kazandı. Eğitim ve danışmanlık verdiği kuruluşlar arasında Hillside Su Otel, Sante Kozmetik, Onep, Mopak, TTL Tütün, Hillside City Club Etiler, Alkent 2000 var.

Ayrıca, birçok üniversite ve MBA programında satış, pazarlama, müşteri psikolojisi ve duygusal zeka konusunda seminer veriyor. İstanbul Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde 200'e yakın emniyet mensubuna gönüllü olarak "duygusal zeka ve beden dili" eğitimi verdi.

Yönetim, pazarlama ve satış odaklı çok sayıda eğitim program ve seminerine katılan Özdeş Almanca ve İngilizce biliyor. Yoğun bir şekilde sosyal kulüp faaliyetlerinde bulunan Özdeş, Junior Chamber International'ın ve Genç Yönetici ve İş Adamları (GYİAD) derneklerinin aktif bir üyesi ve Bilim Merkezi Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi.

Özdeş, 1999 yılında Türkiye'deki en iyi JCI üyesi seçildi. Aynı derneğin kurumsal ilişkiler ulusal direktörlüğünü 1998 - 2002 yılları arasında yürütmüş olan Özdeş, katıldığı seminerlerle kendini sürekli geliştirmeye çalışıyor.

Kariyer.net, yenirbiris.com , Maxihaber.net, turklider.org'da aylık makaleleri yayınlanıyor. Ocak 2007'de, Satışın 10 Altın Kuralı adlı ilk kitabı piyasaya çıktı.
Bu eğitmenin kursları