Çok satan kurslar En yeniler
Ana sayfa > Eğitmenler
Psikolog Ayşe Kayhan
Ayşe Kayhan; Psikolog, Terapist.

1985 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Klinik Psikoloji Bölümü'nü bitirdi ve İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'ne devam etti.

Çapa Tıp Fakültesi'nde başladığı profesyonel yaşamına, UNESCO bünyesinde halk sağlığı eğitimi alarak devam etti. AID France & World AIDS Foundation projesinde eğitimci programına katıldı.

1991 yılından itibaren Elis Danışmanlık'ta serbest klinik psikolog - terapist ve eğitimci olarak çalışma yaşamına devam etti. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Çağdaş Yönetim Teknikleri İhtisas Programı'nı tamamladı.

Eğitim teknikleri uzmanı olarak, "iletişim, satış ve pazarlama teknikleri, yönetsel eğitim teknikleri ve sistem analizi" konularında eğitimler vermeyi sürdürdü.

Türk Psikologlar Derneği ve CETAD üyesi olan Ayşe Kayhan, Mor Çatı altında "cinsel ayrımcılık, şiddet ve cinsel yaşam" konuları ile ilgili seminerler düzenledi ve AIDS Savaşım Derneği ile birlikte gençlik eğitimi projelerinde görev alan Kayhan'ın sağlıklı cinsel yaşam ve cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda davranış geliştirme üzerine yazı ve makaleleri bulunuyor.

Halen eğitimciliğe devam eden Ayşe Kayhan 2003 yılından bu yana Terapi İstanbul Kliniği'nde psikolog - terapist olarak profesyonel yaşamına devam ediyor.
Bu eğitmenin kursları