Çok satan kurslar En yeniler
Ana sayfa > Eğitmenler
NLP Uzmanı Banu Gökçül
Banu Gökçül; NLP Uzmanı, Akarma Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Kurucusu, Yazar.

Davranış bilimleri ve NLP uzmanı olan eğitmen, yazar ve profesyonel konuşmacı Banu Gökçül, ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimleri Bölümü'nden sonra, akademik kariyerine davranış bilimleri bölümünde devam etti. Harvard Üniversitesi'nde psikoloji eğitiminin ardından New York'ta New School Örgütsel Psikoloji Bölümü'nde yüksek lisansını tamamlayıcı çalışmalar yaptı.

Bilgi Üniversitesi Executive MBA Programı'nda liderlik ve yönetim becerileri konusunda ders veren Gökçül, 12 senedir kurucusu olduğu Akarma Eğitim ve Danışmanlık Merkezi'nde, bireysel ve kurumsal koçluk uygulamaları ile edinmiş olduğu deneyim ve bilgilerini iş dünyasına aktarıyor.

Çalışmalarını, Gestalt ve NLP teknikleri kullanarak kişisel ve kişilerarası davranış, koçluk süreci, ilişki yönetimi, geri bildirim ve performans değerlendirme ve yetkinlik bazlı eğitimler, uyum ve anlaşma yönetimi, stres yönetimi alanlarında yoğunlaştıran Gökçül, aynı zamanda "key note speaker" olarak çeşitli kurumlarda konuşmacı olarak yer alıyor.

Kamu ve özel sektörde çeşitli kademelerdeki yöneticiler için liderlik koçluğu yapan Gökçül'ün 50'nin üstünde makalesi ve "Sunum - Gözler Üzerindeyken Başarmak" (Ekim 2005), "Müzakere - Stratejik İlişki Kurma" (Kasım 2005), "NLP - Düşünsel Gücün Yönetimi" (Kasım 2005), "NLP ile Düşüncenin Çekim Gücü" (Eylül 2007) adlı 4 kitabı bulunuyor.
Bu eğitmenin kursları