Çok satan kurslar En yeniler
Ana sayfa > Eğitmenler
Astrolog Öner Döşer
Öner Döşer; Astroloji Araştırmacısı ve Danışmanı, Astroloji Eğitmeni, Yazar, Astroloji Gazetesi ve Astroloji Okulu Kurucusu.

Astrolog Öner Döşer, 2003 yılında Ortaçağ astrolojisi teknikleri üzerine Academy of Predictive Astrology'deki eğitimini başarıyla tamamlayarak sertifika aldı.

Ortaçağ astrolojisinde dünyaca uzman kabul edilen Astrolog Robert Zoller'in diploma seviyesini tamamlayarak "ustalık belgesi" almaya ve isminin ardından A.M.A. (Adeptus Medievalis Astrologiae: Ortaçağ Astrolojisi'nde Uzman) unvanı kullanmaya hak kazandı.

2001 - 2003 yılları arasında Astroloji Birliği Derneği'nde çeşitli seminerlere ve Hakan Kırkoğlu ile astroloji derslerine katılarak astroloji üzerine daha ciddiyetle eğilmeye başlayan Döşer, 2004 yılından bu yana temel ve ileri seviyede astroloji dersleri veriyor, astroloji seminerleri düzenliyor ve astroloji danışmanlığı yapıyor.

Öner Döşer aynı zamanda "Alimlerin Astrolojisi", "2007'de Burcunuz ve Siz", "2008'de Türkiye", "2008'de Burcunuz ve Siz", "2009'da Burcunuz ve Siz" ve son olarak "Dönüşüm Zamanı, 2012 Öncesi ve Sonrası" kitaplarının yazarı.
Bu eğitmenin kursları